Úvod

Aktuální kalendář všech akcí

publikováno 22.01.2014 (aktualizováno 30.09.2014)

MIA FESTIVAL PRAHA 2014  

22.5 - 24.5.2015 PRAHA PALÁC LUCERNA 

Termíny dalších aktuaálních akcí najdete  již na nových stránkách www.miafestival.cz

 


 

 

 

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme

Obrázky k článku

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil detifitness | 16.12.2014 14:15
Ale na této stránce nahoře je odkaz nanové stránky, kde už dávno kalendář akcí je. Brzy bude i tato doména směřovat na nové stránky. kalendář akcí najdete zde http://www.miafestival.cz/events/calendar?variation=cs
Osobní profil emdancers | 16.12.2014 13:50
Halooooooo, čte to tady vůbec někdo? Ty kalednáře nebudou nebo co mám dětem říct? Pořád se mě ptají. Děkujíííí
Osobní profil lenicib | 01.10.2014 17:27
Dobrý den, stále mi nefungují nové stránky, i když už mám v mailu informace, že všechno najdu tam, ale na stránkách Miafestu nic nefunguje. Zkoušela jsem registraci a nic. Děkuju Lenka
Osobní profil emdancers | 24.09.2014 8:12
Dobrý den, ráda bych zeptala na ty kalendáře. Budou a kdy, prosím vás o odpověď :-)
Osobní profil detifitness | 18.09.2014 14:28
Soutěže už budou brzo zveřejněny na našich nových stránkách www.miafestival.cz
Osobní profil Esie | 18.09.2014 12:09
Dobrý den, v Praze na Mia festivalu jsme dostali pozvánku na podzimní soutěž, tak bych se chtěla zeptat jako to vypadá, jestli se tato soutěž bude skutečně konat?
Osobní profil rytmus | 19.06.2014 22:49
dobrý den,fotky z Lucerny ze soboty street budou kdy?a co kalendáře?
Osobní profil Marťas | 02.06.2014 19:47
Dobrý den, sice opožděně, ale taky reagujeme - spíš jen proto, že by se v dalším ročníku měli oragnizátoři trošku zamyslet nebo spíš trochu více promyslet pravdila a jejich hodnocení.
Neberte to jako výčitky, ale podle mě opravdu u tak velké akce, za docela velké startovné, by mělo být skutečně vše víc "dopilované"
Porotu jsme také nechápali, celý den hodnotí x kategoríí, nic proti, ale 100% všem určitě nerozumí, měla by být obměňovaná, neříkejte, že všichni byly z oboru.
Mockrát viděli to, že se porotci bavili a třeba půl minuty nesledovali vůbec soutěžící skupinu - nejen naši, i jiné.... To je strašné a profesionál by si to neměl dovolit. Nejen že by neměli vůbec vykecávat při skladbě, ale když už to dělají, aspoń by se měli snažit vypadat, že aspoń u toho sledují soutěžící. Je to ostuda soutěže a měli byste to příští rok porotcům zdůraznit.To je jen názor, nezlobte se.
O paní porotkyni, které často fandila soutěžícím až moc - je to sice hezké, když povzbuzuje, ale podle nás taky ne moc profesionální, když některým takto fandí a pak některým ne - podle toho, jak se jí zrovna líbila hudba a skladba.Někdo to pak může brát jako nespravedlnost..A nejsme jediní, kdo si to myslí - a taky jsme na soutěži neskončili špatně, takže nekritizuji z křivdy.

K rozdělení profi a hobby - nechápali jsme, proč porota neřekla daným souborům, že patří do profi už při semifinálových kolech - a nechala je přihlásit se opět do stejné kategorie ještě jednou - to v semifinále nebyla odborná porota? Zamezilo by se tím spoustě zmatků a zdržování s vyhlašováním- prosím udělejte to tak za rok, ať to ve všech kolech hlídá skutečný profík cheerleaders a mažoretek - v cheer bylo pravidlo zvedaček popsáno hned od začátku a muselo být vidět už v semifinále, tak proč tolik skupin stejně do hobby opět ve finále pustili?Každý rok se říká, že se to hlídá a každý rok se to opět porušuje, přitom zrovna pravidlo zvedačky je jasné a stručné (a hanba všem, kteří to každoročně porušují ! I když proč ne, když to doposud procházelo...)
Mimochodem, to, že někdo úmyslně porušil pravidlo by se mělo trestat nějakou srážkou bodů, vyloženě to dát do pravidel... protože vedoucí to dělají často skutečně úmyslně, protože se jim nic nestane - po přeřazení do profi jim tento podvod vynesl medaile - nebyli za nic potrestání - jen se odlehčilo kategorii hobby - ale podvádějící se umístili stejně dobře.

K diplomům -nejen záhlaví diplomu, ale i špatný název města na části našich diplomů. Škpda, když už je to taková velká akce, že to někdo víc nekontroluje.
A ještě k medailím - super nápad, krásné, ale když holkám spadne sama od sebe , protože je špatně přidělaná na kroužku(ten není zcela uzavřený) - tak asi taky něco není v pořádku - a moderátor říkal, ať si dáváme pozor a chováme se k nim pěkně. Jenže když spadne pár sekund potom, co si ji vezme na sebe, asi to není chyba toho děvčete.A opravdu spadla aniž by dívka cokoli dělala.

Jinak držíme palce do dalších ročníků, ale porotu prosím vyměňte a zapracujte na pravidlech hobby - profi ! Specifika u mažoretek, zda převažuje nebo nepřevažuje twirling je zvláštní - co už je víc a co míň ? Trénink 1x týdně taky mohou mít profíci - když jsou starší a nemají čas se sejít, nemusí být automaticky amatéři a už jsme se s tím taky setkali, že některé soubory se díky tomu hlásili do amatérů a podváděli, stejně jako třeba u pravidla, že DDM je automaticky amatérská skupina... Předloni to bylo lepší, přesnější pravidla - buď jedna dvě otočky pod hůlkou nebo konkrétní počet twirlingových cviků - máte nemáte, podle toho jste hobby nebo ne.Nebo něco podobného, co se skutečně dá hlídat jako jsou třeba zvedačky u cheer. A hlavně sežeňte někoho, kdo to skutečně hlídá, už v semifinále - kdo tomu rozumí, profesionální porotce- je jich mezi mažoretkovými soubory řada.
Mějte se a ať se příští ročník podaří lépe, letos byl dle našeho názoru spíš nejhorší!Držíme palce
Osobní profil marcka | 01.06.2014 19:56
Dobrý den! Ještě se mi nedostalo odpovědi, jak je možné, že dal technický rozhodčí nulu. Ano, mám napsat konkrétně email a samozřejmě to udělám (mimochodem slečna, kterou rozhodčí ocenil nulou - což za celý víkend nedostal nikdo, jen ti, co vůbec nenastoupili, je na 4.místě ve finále Mistrovství ČR mažoretek). Chci se však obecně vyjádřit k tomu, jak funguje protest. Je moje chyba, že jsem si to dopředu v pravidlech nenastudovala. Jen jsem si pamatovala, že to má být do 10 minut od vyhlášení. Když jsem přišla za porotou, přehazovali si mě od jednoho k druhému "jak horký brambor" ). Nikdo mi neřekl dejte to písemně a složte kauci 1000 Kč. Nevím sice, kde bych hned vzala kus slušného papíru, na který bych protest sepsala, ale asi bych to nějak udělala. Jak si ale mám stěžovat do 10 minut, když do 10 minut tam ani nebyla celá porota, ani nevím, kdo byl hlavní porotce a přesné výsledky jsme se dozvěděli až na internetu ve středu. Dávám to k zamyšlení, protože já Vám to klidně dodatečně dám písemně, složím i 1000 Kč kauci, protože jsem si naprosto jistá, že nula je opravdu jen pomsta za to, že jsem se ozvala. - protestovala jsem totiž u dua a nulou bylo ohodnoceno sólo, které bylo až po mém protestu.
Marcela Křížová
Osobní profil Lucie | 30.05.2014 14:53
No, byli jsme už na pár soutěžích, kde děti dostávají medaile a dokonce i barevné diplomy a startovné bylo jinde... Zajímalo by mě jak se určuje třeba sympatie (za dobu, co jsme v Lucerně byli, jsme žádnou neviděli). A při takovém startovném si představuju, že aspoň ten pohár a diplom budou bez chyb - ne že na logo na poháru bude chybět F a zároveň v té samé kategorii na diplomu bude špatně záhlaví - název děti fitness aneb...... Toť můj názor, nevím, jak ostatní, ale pochybuju, že špatný diplom a pohár se dostal jenom k nám
Osobní profil detifitness | 30.05.2014 13:31
Ještě jsem zapoměla reagovat na ceny. jen pro představu na kolik soutěží jezdíte kde se rozda více než 75% dětí medaile. Trenérky groups na prvních místech dostali certifikát, budou umístěni v plakátu vítězných choreografií, sympatie při každém vyhlašování stříbrný přívěšek, absolutní z každého dne dostane poštou rollup.... Tak to tady bylo ... no a ti kdo nedostali medaili a pohár( tedy nebyli na 1.-3. místě cca 20% soutěžících) dostali každý svůj plnobarevný nadepsaný diplom velikosti A4 plus jeden pro trenérku a nejakou malou drobnost jako cenu útěchy... Jak by to mělo být lépe?
Osobní profil detifitness | 30.05.2014 13:23
Fotk od oficiálních fotografů ještě nemam. Ale každopádně až budou tak na www.miafestival.eu.
Osobní profil detifitness | 30.05.2014 13:21
Dobrý den, ano každá soutěž je jiná. My jsme vždy tvrdili a na internet v hodnocení je to také vidět, že mimo jiné hodnotíme Pomůcky, kulisy, příběh…. To je možná to co nazýváte divadelním představením. Pokud chci soutěžit v úrovni , které my říkáme hobby v jiných soutěžích třeba zemská liga a podobně, tak bych neměl očekávat, že budu hodnocena za kvalitní sportovní výkon. Chtěli bychom také podporovat týmy, které tréninky vedou tak, že děti se nezabývají jen drilem, silovou a rozsahovou průpravou aby byli schopně, konkrétně v disciplíně aerobik správně provést kliky, provazy, průplavy, a podobně. Ale do tréninku zahrnují i práci s pomůckami děti vedou k tomu aby se zapojily i do vymýšlení sestavy nápadu , nástupu apodobně. Pokd Vám nevyhovuje náš moderátor , nás to mrzí, ale my jsme s ním spokojeni. Ono jak sami říkáte ukočírovat takhle velkou akci je něco jiného než uspořádat regionální soutěž s několika stovkami nebo 1000 dětí. Které navíc jedou maximálně 200 km. Pokud vím pořadatelky Pardubické kopretiny, byli nás právě ty které měli pomúcky kostýmy téma…. Nepředpokládám, že soutěž kterou ted již tradičně pořádají má myšlenku jinou …ZDRAVOTNÍK –ten byl povinně v nájmu a tudíž i v nájemní smlouvě a na faktuře. Máte pravdu že nám se také nezdálo sytém jakým fungoval a příště si ještě připlatíme svého člověka. Pokud já vím tak na akci fngovali několikráte i naši produkční a další lidé , kteří mají oprávnění poskytovat veřejně první zdravotnickou pomoc. Takových lidí jsme tam v týmu celé akce měli 6. V neděli chodil i jeden z nich s páskou s červeným křížem na ruce. Pokud Vám dělalo problém uhlídat 70 dětí jak říkáte měli by jste se zamyslet nad tím jestli nevzít větší množství týmu na jejich hlídání, Ale rozhodně to není chyba nás jako pořadatele. Paní u registrací tam chtěla sedět sama, protože mnoho z trenérek s ní komunikovalo nechalo si několikráte opravovat fakturu jen ona jako naše účetní o těchto komunikacích věděla. Na konec je na vaší svobodné volbě jestli jaké soutěže se s vašimi dětmi chcete zúčastnit. K cheerleaders ja osobne po tom co jsme viděla kdo je schopen si troufat na zvedačky a další nebezpečné prvky v cheer, tak jsme rozhodla že pokd někdo bude mít v setsavě zvedačku odděluje se, proto se zdrželo hodnocení cheer. Protože s eoddělovali ti kdo dodrželi pravidla hobby ati kdo ne… Na konec je na vaší svobodné volbě jestli jaké soutěže se s vašimi dětmi chcete zúčastnit.
Osobní profil rytmuszlin | 30.05.2014 13:12
Za Rytmus Zlín Vám musím poděkovat za nádherný zážitek,který jste nám všem díky vaší soutěži dali. Díky za něho!!! Vždycky se najdou nespokojení remcalové, kteří budou mít založené ruce na prsou a budou hledat jen to špatné,ale sami by to líp nezvládli.U takových akcí je běžné,že je plno zmatků a z chyb se dá poučit do budoucna pro další ročníky. Nenechte se odradit. Jste naprosto úžasní!!!Klobouk dolů!!!Katka M.
Osobní profil nela.kostihova | 30.05.2014 12:58
Za Aerobic NK Sokol Kyjov bych chtěla říct, že jsme přijeli z Prahy celkem zklamaní. Děti měli zážitek, byly v Lucerně, ale to je asi tak vše. Za 1. Startovné 200,- a jako odměnky silikonové náramky...2. bezpečnost dětí byla také dost špatná. Uhlídat 70 dětí s 20 rodiči je téměř nemožné. Hlavně když se každé druhé chce dívat na startovní plochu a naklání se ze 3.podlaží. 3. Hodnocení. Všichni nemůžou vyhrát, ale aby byla soutěž kvalitní, musí být v prvním případě jasné a podrobné pravidla a v porotě by měli zasednout proškolení rozhodčí. A nebo příště napište, že se jedná o soutěž divadelních představení a my pojedeme na soutěž v AEROBIKU jinam. Vím, že je náročné zorganizovat takovou akci, ale pokud to chcete dělat na takové úrovni, tak by to mělo vypadat. Jako doboru soutěž považujeme např. Perníková Kopretina v Pardubicích!!!
A co se týče prezentace, tak jedna paní za počítačem byla špatná volba. Myslím si, že ta si to taky příště rozmyslí!
Osobní profil jarosvjan | 29.05.2014 21:07
Dobrý den. Děkujeme za zveřejnění výsledků z kategorie cheer. Absolutně nechápu, proč nejsme hodnoceny s týmem Funky Dance Trakovice, s kterým jsme srovnatelné věkem i výkonem, potkaly jsme se již v roce 2013. Zda to skutečně bylo kvůli zvedačce v závěrečné poze, kterou jsme měly odsouhlasenou mailem s paní M.B. ( jak psala paní Srncová - nejste si jisti - kontaktujte nás ), je nyní už skutečně jedno. Pokud jsou Děti fitness skutečně pro VŠECHNY děti, pak si dejte záležet na pravidlech, aby se Vám již nestalo to, co právě v kategorii cheer a jak jsem četla, i v jiných kategoriích. Nám se VÝLET do Lucerny také líbil, užily jsme si to, ale stejně si dovolím 2 celkem důležité věci. Tou první je ZDRAVOTNÍK ... bohužel jsme ho potřebovali a ani 3 organizátoři nevěděli, kde nějaký je ... zda-li vůbec je. Prý někde na druhém balkoně, ale nikde jsme ho ( jí ) nenašly, bohužel ani označení červeného kříže, jaké mívají kdejaké různé oblastní soutěže Druhá - moderátor, který vám při odchodu po vystoupení, na kterém přece také záleží, řekne: stačí , tak už jděte ... trochu mi to připomíná - děkujeme odejděte. Vím, byla to mega akce, komplikace, zdržení ... bla bla bla.
Někdy se prostě nedaří tak, jak by se na oslavu 15-tých narozenin slušelo a patřilo. Hujinky rozhořčení však chápu. Prosíme za děti, hodně se zamyslete a něco s tím udělejte, má-li to být skutečně pro všechny děti.
Osobní profil FDC | 29.05.2014 17:46
Zajímalo by mě ,kam zmizely všechny komentáře za tento týden? Byly tam zajímavé postřehy a připomínky z pražského finále!
Osobní profil rytmus | 27.05.2014 19:07
kdy budou fotečky prosím
Osobní profil detifitness | 13.05.2014 13:10
Dobrý den, již od minulého týdne visí startovní litina a již od února je na stránkách které dny se týkají kterých disicplín. takže mají samozřejmě v ten svůj dany den i vyhlášení, dokonce zdaleka ani na soutěžoi neumsíte být celý den vyhlašujeme vždy po disciplíně.
Osobní profil Hujinka | 13.05.2014 10:18
Dobrý den, již jsem se ptala 3x a stále mi nikdo neodpověděl. Naše děti tancují v sobotu. V neděli musí dorazit také na vyhlášení? Máme ještě jiné vystoupení, takže si nejsme jistí, že to stihneme. Není totiž běžné, aby se jeden den soutěžilo a druhý den vyhlašovalo, takže jsme s tím nepočítali. Pevně věřím, že budete rozumní a vyhlášení pro sobotní kategorie bude v sobotu. Díky za odpověď
Osobní profil rnr | 03.05.2014 9:15
Dobrý den,přihlašovala jsem do Chebu Frolíka a Kovářovou( rokenrol ),ale nevidím je v tabulce přihlášených.Mám strach,abych to pak neprošvihla.Děkuji
Osobní profil Hujinka | 02.05.2014 21:55
Aha, už jsem je našla. Děkuji
Osobní profil detifitness | 02.05.2014 20:25
Meli by chodit také, ale často padají do nevyžádané pošty.
Osobní profil Hujinka | 02.05.2014 16:49
Dobrý večer, jen jsem se chtěla zeptat, přihlásila jsem 3 týmy na finále, přihlášky odešly, ale nepřišly mi potvrzovací e-maily se shrnutím jako při přihlášení na semifinále. Na finále to tedy nechodí? Děkuji za odpověď
Osobní profil vergilliokolin | 30.04.2014 19:34
Dobrý večer, z 22.4. mám potvrzovací emaily o přihlášení 3 skupin, tabulka výše, má být aktualizovaná k 27.4. a my v ní stále ještě nejsme. Doplníte nás prosím? TS Vergillio Kolín
Osobní profil nagl.vaclav | 29.04.2014 14:50
Budou na internetu k nahlédnutí výsledky ze semifinále v Benátkách nad Jizerou ?
Osobní profil aehluboka | 29.04.2014 7:44
Formulář jsem vyplnila, tak že jsem všechny děti napsala do jedné kolonky, jinak bych to asi nikdy neodeslal
Osobní profil Hanka Srncova | 28.04.2014 21:54
Dobrý den. Small groups má 1-3 minuty. 1_2 minuty platí pro soutěž O Pohár. HS
Osobní profil lenicib | 28.04.2014 21:51
Dobrý den, mám trochu problém s délkou vystoupení small groups, v pravidlech je 1-2 minuty, ale tady už se píše 1-3 tak jak je to doopravdy? Děkuju Lenka
Osobní profil aehluboka | 25.04.2014 9:38
Dobrý den, mám stejný problém jako Zuzka_P, také mi nejde odeslat přihláška na finále o Pohár. Lze s tím něco udělat, nerada bych přišla o uzávěrku přihlášek
Osobní profil aja72 | 24.04.2014 22:11
dobrý den,přihlásila jsem děvčata na finále do Prahy,kam postoupila z Budějovic,ale dosud nejsou připsána na startovní listině.kdy se dozvím zda je přihláška přijata? děkuji
Osobní profil Zuzka_P | 24.04.2014 21:55
Dobrý večer,
chtěla bych se přihlásit k Vám na finále, vyplnila jsem všechno co bylo označené hvězdičkou a stále mi přihláška nejde odeslat...Vyplněné údaje pod hvězdičkou mám, ale už několikrát se mi to vrátilo Můžete mi, prosím, poradit, jak se tedy přihlásit na finále Hobby O pohár?
Děkuji
Osobní profil Esie | 24.04.2014 10:43
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budou v Praze na finále malé skupinky již rozděleny zvlášť nebo spojeny zase i k velkým skupinám. Váháme zda děti přihlásit nebo ne.
Osobní profil Hujinka | 23.04.2014 18:28
Bohužel i přes přísnější kritéria nemůžete hodnotit proti sobě profíky a hobbíky... Profíci prostě proti hobbíkům vypadají lépe atd., tudíž hobbíci nemůžou nikdy porazit profíky a navíc by to bylo velice zvláštní, kdyby to tak dopadlo!!!
Osobní profil Hanka Srncova | 23.04.2014 10:24
Dobrý den. Přesná pravidla ohledně zařazení do Profi kategorie najdete na www.detifitness.cz. U každé discipliny je to popsané. Na semifinálových kolech však někdy tyto kategorie slučujeme z důvodu nedostatenčého počtu pro otevření této discipliny. Každopádně rozhodčí mají viditelně popsáno, kdo je Hobby a kdo profi a pro Profi kategorie je úplně jiné hodnocení, než pro hobby. Tím pádem není nikdo znevýhodněný. Profíci mají přísnější kritéria! HS
Osobní profil Evina | 23.04.2014 10:05
Skvělý dotaz ,,emdancers", také jsem se s tím setkala a také by mi zajímala kritéria pro zařazení. Děkuji
Osobní profil emdancers | 23.04.2014 9:48
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s toú kategorií hobby a profi? Je mi divné, že skupiny, se kterými se pravidelně potkáváme na soutěžích a některé z nich se hrdě hlásí k tomu, že jsou mistři světa se přihlašují do kategorie hobby dance. dle čeho se to tedy rozhoduje a kdo tedy patří do kategorie Profesional? Předem děkuji za
odpověď.
Osobní profil Pa.Hajkova | 23.04.2014 9:34
Dobrý den, odesílala jsem přihlášky na soutěž O pohár 16.4. a v aktualizovaném seznamu přihlášek k 18.4. stále nejsme, mám přihlášky odeslat znovu?
Osobní profil Hujinka | 08.04.2014 12:38
Dobrý den, jak je to s postupem do finále 24.5. Kolik týmů groups postupuje atd.? Nikde jsem se to nedočetla. Díky
Osobní profil dance | 08.01.2014 21:42
Dobrý den chci se zeptat postoupily jsme v kategorii o pohár kolikátého máme přijet do otrokovic děkuji za odpověď
Osobní profil detifitness | 12.12.2013 9:39
Dobrý den, finále OIG se prvních 7 let fungování Děti fitness konalo v Praze, Ale protože na tuto soutěž bylo vždy mnohem více dětí z Moravy přesunuly jsme tuto akci blíže k nim. Těšíme se na Vás na finále skupin, které bude tentokráte a už napořád celé v Praze. Včetně soutěže O POHÁR kreativity.
Osobní profil lenicib | 16.11.2013 10:54
Dobrý den, ráda bych se zeptala proč je finále OIG opět na jižní Moravě, naše děti se zúčasňují Vašich soutěží, ale mrzí je, že na finále nikdy nemůžeme. Máme to přes 500km a když tančí v neděli, tak je to časově i nezvládnutelné . Ale jinak za Vaše akce moc děkujeme, moc se nám líbí Lenka Cibulková
Osobní profil jarosvjan | 14.11.2013 22:07
Dobrý večer, protože nemůžu najít kalendář akcí, kde bylo vidět, z kterých měst se případně postupuje do finále, prosím o info, zda u externí soutěže v Českém Krumlově 2014 uvažujete o postupech. Díky loňské účasti našich dívek v soutěžích se Vám jako pořadatelům povedlo přesně to, co si kladete za cíl : motivovat děti k pohybu, takže letos chtějí soutěžit opět Protože mezi Krumlovem a ČB by byly 2 měsíce, bude to pro nás z časového hlediska podstatné. Děkuji za odpověď a přeji hodně energie a ať se Vám vše úspěšně vydaří ! Iva Švecová
Osobní profil 8Alena | 09.06.2013 22:12
dobrý den chtěla jsem se zeptat na kalendář vítězů - nevím, zda jsem to dobře pochopila. V kalendáři budou fotky jen prvních míst nebo fotky 1-3.místa v každé kategorii, abych věděla zda má smysl kalendáře objednávat. Děkuji za odpověď
Osobní profil detifitness | 27.04.2013 5:35
Dobrý den, kdo postoupí určuje vždy zástupce hlavní rozhodčí.
Osobní profil lenicib | 15.04.2013 11:41
Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat, zda do finále o pohár postupují pouze první, nebo první tři místa. děkuju
Osobní profil detifitness | 22.03.2013 8:32
Dobrý den, ano termín je definitivní.Akce se koná již několik let vždy poslední týden v květnu. Těžko se dá vyhnout všem akcím. Ale na stránkách v podrobnodtech k téo akci už je rozpis kdy jde která kategorie, podívejte se tam, urcite s eVás týká jen jeden den.
Osobní profil Victory dance | 21.03.2013 22:44
Dobrý den , chci se zeptat zda je termín finále skupin 2013 v Praze definitivní ? Bohužel se datum 25. a 26. kryje s dalšíma soutěžema:-/ Děkuji za odpověd.
Osobní profil kam | 31.01.2013 10:24
Dobrý den,ráda bych se zeptala,kdy bude vypsán termín na soutěž v Č.Budějovicích a jestli zde bude soutěž ve stepech?Ve step aerobiku si má nacvičit dívka solo sestavu jen na 20sekund?Nevím,jak je to zde přesně myšleno.Děkuji za odpověď.
Osobní profil severka | 23.01.2013 10:14
Děkuji za odpověď.
Osobní profil detifitness | 23.01.2013 9:19
Kategorii otevřeme na více soutěžích.V Benátkách nad Jizerou určitě ano.
Osobní profil severka | 22.01.2013 16:02
Aha , konkrétně Benátky nad Jizerou
Osobní profil Hanka Srncova | 22.01.2013 14:28
Dobrý den. Kategorii Stepy není problém vypsat, záleží, jak se naplní. jen nevím, které kolo máte na mysli? Jestli Moravské nebo v Čechách?
Osobní profil severka | 22.01.2013 11:25
Dobrý den, bude ve skupinových choreografiích i kategorie stepy? Děkuji Katka

Kategorie: aerobic

Návštěv: 216604
Dnes: 0
Online: 1

Naši sponzoři a partneři
  • banda!cz - stránky zdarma

Aktualita

Aktuální kalendář všech akcí
MIA FESTIVAL PRAHA 2014   22.5 - 24.5.2015 PRAHA PALÁC LUCERNA  Termíny dalších aktuaálních akcí najdete  již na nových ...

Kalendář akcí

« 07 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz